ExpiredAppInventor ile ANDROID MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

FREE 19.99
Udemy

Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for "GET THIS DEAL" green button at the end of Description.
This post may have affiliate link & we may get small commission if you make a purchase.

AppInventor ile ANDROID MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Bu kurstan sonra Android Mobil Uygulama geliştirmek için hiçbir mazeretiniz kalmayacak!

 

 

Requirements

  • Çalışan bir bilgisayar
  • İnternet bağlantısı
  • Android telefon ve USB bağlantısı

Description

Dijital dünyada bir çok insan için çalışma prensipleri de el değiştiriyor. Artık etrafımızda herkesin cep telefonları var ve ayrıca tabletlerden tutunda wear aksesuarlarına kadar donanmış durumdayız. Hal böyle olunca bu bütün donanımların içerisindeki yazılımların nasıl çalıştığını kavramak gerekiyor. Nasıl çalıştığını derken oyunları ve uygulamaları bir kullanıcı olarak değil 🙂 Bu uygulamaların nasıl yapıldığını bilmek ve altında yatan mimariyi keşfetmekten bahsediyorum.

Arkadaşlar sizlere soruyorum : Kendi uygulamalarınızı yapmak ve bütün dünya ile bunları paylaşmak ister misiniz?

Hepimizin aklına şu uygulamayı yapsak acaba şu projeyi geliştirsek ya da şu oyun harika tutulur gibi bir çok fikir gün be gün geliyor değil mi?

Tabi sonra vazgeçiyorsun! Ben bu uygulamayı hayatta yapamam, çok zor bu işler, ancak hacker yapar gibisinden …

Arkadaşlar artık block kodlama ile arka plandaki kodlamayı ezberlemeye gerek yoktur. Daha önce yaptığınız yap-boz oyunu gibi düşünün. Burada sürükle bırak yöntemiyle sadece arayüze hakim olarak bir android uygulama geliştirebileceksiniz.

APPInventor öyle bir geliştirme ortamı ki dünyanın en gelişmiş üniversitelerinden biri MIT tarafından sizlerin kolayca android uygulama geliştirebilmesi için tasarlandı. Üstelik tamamı ücretsiz bir geliştirme ortamını sunar.

Bu kursta adım adım APPInventor kayıt olma, kurulum, arayüz ve block kodlama geliştirme aşamalarını bulacak, kendi öğrenme hızınıza göre ilerleyecek, 50 den fazla proje ve toplamda 13 saatlik bir öğrenme sürecinden sonra android geliştirmemek için hiçbir nedeniniz olmayacak.

Ve üstelik yapmış olduğunuz hayallerinizdeki android uygulamalarınızı Google Play’ e yükleyerek bu işten ciddi gelirler de elde edebilirsiniz.

İçerde görüşmek dileğiyle…

Who this course is for:

  • Adroid telefonlarda uygulama geliştirmek isteyenler
  • AppInventor ile temelden başlamak isteyenler
  • Mobil uygulama geliştirme projelerine hakim olmak isteyenler
  • Google Play’ de uygulama yayınlamak isteyenler

   • Register New Account
    Reset Password